Pakmaya’dan fırıncılara 3 yeni çeşit ekmek karışımı

Pakmaya’dan fırıncılara 3 yeni çeşit ekmek karışımı

Geliştirdiği yeni ürünler ile beğeni kazanmaya ve sektöre damgasını vurmaya devam eden Pakmaya, fırıncılar için 3 çeşit yeni ekmek karışımını piyasaya sundu. Pakmaya’nın Damla Sakızlı Ekmek Karışımı, İpekyolu Ekmek Karışımı ve Meyveli Ekmek Karışımı sektöre ayrı bir heyecan getiriyor.

27 Mayıs 2015 / İstanbul - Yenilikçi ve damak tadına hitap eden lezzetli ürünleriyle dikkat çeken Pakmaya fırıncılar için geliştirdiği üç yeni ürününü piyasaya sundu. Profesyoneller tarafından çok beğenilen Damla Sakızlı Ekmek Karışımı, İpekyolu Ekmek Karışımı ve Meyveli Ekmek Karışımı ilgiyle karşılandı.

Fırınlara çeşit, mutfaklara lezzet getiren ekmekler!

 

Damla sakızının canlandırıcı ve uzun süre damakta kalan lezzeti ve sindirime yardımcı özelliği Pakmaya Damla Sakızlı Ekmek Karışımı’nda bir araya geldi. Ege adalarının esintisini taşıyan ürün lezzeti ve kalitesiyle dikkat çekiyor.

İpekyolu Ekmek Karışımı içeriğindeki baharatlar ise fırıncıların farklı tat ve aromada ekmekler üretmeleri için ideal bir ürün. İçerik özelliği aynı zamanda ekmeğin kısa sürede bozulmasını önlüyor. İçerdiği patates unu sayesinde de yumuşaklığını uzun süre koruyor.

Meyveli Ekmek Karışımı ise üzüm, portakal, limon, incir ve ayvadan oluşan 5 farklı kurutulmuş meyvenin lezzeti ve şifasıyla harmanlandı. Tarçın ve vanilinle daha fazla aroma ve lezzet kazanan karışım, günün her saatinde keyifle tadına varılacak aynı zamanda çaya, kahvaltıya ve ikrama eşlik edecek özel bir ürün olarak öne çıkıyor.

Pakmaya Hakkında:

Pakmaya markası ile Türkiye’de fırıncılık sektöründe bilimsel yöntemlerle üretilen maya kullanımının öncülüğünü yapan ve tüm ülkede kullanımını yaygınlaştıran Pak Gıda, 1972 yılında kurulmuştur. Pakmaya kurulduğu günden beri istikrarlı bir şekilde büyüyerek bugün 250.000 ton yaş maya kapasitesiyle dünyanın 130 ülkeye ihracat yapan sayılı büyük üreticileri arasında yer almaktadır. Pakmaya, maya üretimi ve üretim kapasitesi bakımından Türkiye’de lider, dünyada ilk üç firma arasında yer almaktadır. www.pakmaya.com.tr

 


Pakmaya 2017 © Tüm Hakları Saklıdır. S.S.SYasal Uyarı

Google+