Pakmaya çilek kokulu bahara hazır

Pakmaya çilek kokulu bahara hazır

Birbirinden özel ürünleri ile her geçen gün yeni ve farklı tatların keşfedilmesini sağlayan Pakmaya, baharı müjdeleyen çilek meyvesi ile lezzete lezzet katıyor.

30 Nisan 2015 / İstanbul - Baharda anlam bulan çileğin kokusuna, birbirinden özel ürünleri ile eşlik eden Pakmaya, tüketicileri adeta şenliğe davet ediyor.

Krem Şanti, Çikolatalı Sos ve Pudra Şekeri ürünlerini bahar şenliğine hazırlayan Pakmaya, tatların buluştuğu çilekli lezzetlere farklı bir dokunuş getiriyor.

Benzersiz tadı ile baharı tadında yakalayan Pakmaya, birbirinden farklı ürünleri ile zevkli sunumlar hazırlanmasını sağlayarak, ağızlarda tat, gözlerde hayranlık bırakıyor.

Pakmaya Hakkında:

Pakmaya markası ile Türkiye’de fırıncılık sektöründe bilimsel yöntemlerle üretilen maya kullanımının öncülüğünü yapan ve tüm ülkede kullanımını yaygınlaştıran Pak Gıda, 1972 yılında kurulmuştur. Pakmaya kurulduğu günden beri istikrarlı bir şekilde büyüyerek bugün 250.000 ton yaş maya kapasitesiyle dünyanın 130 ülkeye ihracat yapan sayılı büyük üreticileri arasında yer almaktadır. Pakmaya, maya üretimi ve üretim kapasitesi bakımından Türkiye’de lider, dünyada ilk üç firma arasında yer almaktadır. www.pakmaya.com.tr

 


Pakmaya 2017 © Tüm Hakları Saklıdır. S.S.SYasal Uyarı

Google+