Dünyada Pakmaya

 

Açıklama: Dünyada Pakmaya

Kuruluşundan 1980 yılına kadar yoğun bir çalışmayla Türkiye maya pazarını geliştiren Pakmaya, bu tarihten sonra dikkatini ihracat pazarlarına yöneltmiştir.

Gerek ürün, gerekse hizmet kalitesini sürekli iyileştirme yönünde yapılan çalışmalar ve buna paralel olarak dinamik ve deneyimli ihracat ekibimizin pazarlama faaliyetleri sonucunda, markalarımız bugün dünyanın altı kıtasında 100’ü aşkın ülkede tanınmakta ve kullanılmaktadır.

Markalarımız bu ülkelerin çoğunda ilk üçe girmekte, bazı pazarlarda ise pazar lideri konumunda bulunmaktadır. 100 milyon US $ tutarındaki yıllık ihracat rakamımız bu başarımızın bir göstergesidir.

Dünya pazarlarındaki zorlu rekabeti sürdürebilmenin ve müşterilerine daima daha iyi hizmet ve ürün sunabilmenin en önemli koşullarından birinin teknolojik gelişme olduğunun bilinciyle, Pakmaya araştırma-geliştirme faaliyetlerine de büyük ağırlık vermektedir. Bu amaçla bioteknoloji ve fırıncılık araştırmaları için kurulan iki merkez (Pak Biomer ve Fagem) özel teknik donanımları ve yüksek düzeyli kadrolarıyla çalışmalarını sürdürmektedir.


Pakmaya 2017 © Tüm Hakları Saklıdır. S.S.SYasal Uyarı

Google+